FOTOGALERIE: Po Red Bull Ringu se proháněla gétéčka, formule nebo i Clia

Na rakouském Red Bull Ringu pokračovala o víkendu pátým podnikem letošní sezona seriálu International GT Open. Součástí doprovodného programu byly také italská F4, Formula Regional European Championship by Alpine, Euroformula Open nebo Clio Cup Europe. Na fotografiích Šárky Chomiakové se můžete podívat, jak to o víkendu ve Štýrsku vypadalo.

V International GT Open dosáhly na vítězství posádky Michele Beretta-Frederik Schandorff a Sam de Haan-Charlie Eastwood. Ve Formula Regional European Championship by Alpine patřily oba závody Francu Colapintovi. V italské F4 získal jeden triumf Oliver Bearman a dva Tim Tramnitz. V Euroformuli Open bral dvě vítězství Jak Crawford a jedno Nazim Azman. Závody Clio Cupu Europe patřily Felicovi Jelminimu a Anthonymu Juradovi.

V Euroformuli Open jsme mohli vidět Venezuelana s českými kořeny reprezentujícho Portugalsko Zdeňka Chovance a v Clio Cupu Europe Tomáše Pekaře. Zatímco Chovanec zaznamenal dvě jedenáctá místa a jedno odstoupení, Pekař dosáhl v celkových výsledcích na šesté a osmé místo. V rámci skupiny C ale dosáhl dvakrát na pódium, když skončil jednou druhý a jednou třetí.

Kompletní výsledky International GT Open
Kompletní výsledy Formula Regional European Championship by Alpine
Kompletní výsledky italské F4
Kompletní výsledky Euroformule Open
Kompletní výsledky Clio Cupu Europe

Fotografie: Šárka Chomiaková

Fotogalerie