Víkendový přehled: Martín slaví první titul v MotoGP, Michelisz je šampionem TCR World Tour

Úzké uličky Macaa nabité závoděním, finále MotoGP v Barceloně a nejen to nabídl třetí listopadový víkend ve světě motorsportu. U všeho důležitého jste mohli být s naším víkendovým přehledem.

Čtvrtek 14. listopadu

Světové finále MiniGP (MotorLand Aragón)

První závod 160cc

Třídu do 160cc zahájil vítězně Waku Kunitate. Za Japoncem dojel Maico Colazzo z Itálie. Na stupních vítězů stáli dva japonští závodníci. Třetí totiž skončil Hajato Čišiki.

Vystoupení Šimona Kučeříka skončilo již po středečních kvalifikačních závodech.

Výsledky ZDE

První závod 190cc

Ve "stodevadesátkách" putoval první triumf k Lorenzu Finovi. Na druhé příčce skončil Robin Siegert a na třetí Bodie Paige. Roman Durdis zaznamenal 15. místo, Viktor Čech do cíle nedojel. Adam Vyskočil byl vyřazen při kvalifikačních závodech.

Výsledky ZDE

Druhý závod 160cc

Waku Kunitate pokračuje ve svém tažení. Pro japonského závodníka skončil triumfem i druhý závod. Druhý dojel Daniel Putortí a třetí Airel Marzuki.

Kunitate půjde do superfinálové bitvy s náskokem 23 bodů před Hajatem Čišikim. Na třetí pozici se nachází Diego González s 26bodovou ztrátou.

Výsledky ZDE

Druhý závod 190cc

Také druhá jízda patřila Lorenzu Finovi. Druhý znovu skončil Robin SIegert a třetí místo bral Álvaro Lucas.

Romanu Durdisovi se tentokrát podařilo proniknout do nejlepší desítky. Svěřenec Lukáše Peška obsadil osmé místo. Junior z týmu Filip Salače Viktor Čech dojel na 16. místě.

Lorenzo Fino vstoupí do superfinále s desetibodovým náskokem před Robinem Siegertem. Álvaro Lucas se nachází na třetí pozici se ztrátou 21 bodů. Roman Durdis je dvanáctý, Viktor Čech sedmnáctý.

Výsledky ZDE

Superfinále 160cc

Waku Kunitate to dokázal. Superfinálové klání sice pro japonského jezdce skončilo až čtvrtým místem, i tak se ale stal celkovým vítězem.

Vítězem superfinále se stal Daniel Putortí. Druhou pozici obsadil Diego González a na třetí příčce skončil Maicol Colazzo.

Putortí si nakonec odnáší celkovou druhou příčku se ztrátou šesti bodů na Kunitateho. Třetí končí Diego González.

Výsledky ZDE

 

Superfinále 190cc

"Stodevadesátky" přinesly v superfinále zvrat. Pro vítězství si totiž dojel Álvaro Lucas. Naopak vítěz prvních dvou závodů Lorenzo Fino byl klasifikován jako šestý, čímž si nechal proklouznout celkový triumf mezi prsty. Jako šampion odchází z letošního ročníku Lucas, který tak obhájil loňské prvenství. Fino končí se ztrátou devíti bodů jako druhý.

Na druhé pozici dokončil superfinále Ethan Sparks. Qabil Irfan se umístil jako třetí. Robin Siegert se sice tentokrát musel spokojit se čtvrtou pozicí, v konečném pořadí ale končí na třetí příčce.

Roman Durdis obsadil v superfinále desátou příčku. Viktor Čech obsadil 12. pozici. V konečném pořadí bere Durdis devátou příčku a Čech sedmnáctou.

Výsledky ZDE

 

Lamborghini Super Trofeo Europe (Jerez)

První závod Am + LC

Piergiacomo Randazzo a Stephane Tribaudini si triumfem na mokré dráze pojistili titul ve třídě Am. Andrzej a Adrian Lewandowští si připsali druhou pozici, na třetí příčce skončil Han Huilin. Číňan absolvoval padesátiminutový závod sám.

Šota Abkhazava ovládl třídu LC a navýšil své průběžné vedení. Holger Harmsen obsadil druhé místo. Donovan a Luciano Priviteliové brali třetí pozici. Paolo Biglieri s Petarem Matičem skončili čtvrtí. Ztráta italsko-srbské dvojice tak narostla před posledním závodem na 8,5 bodu.

Výsledky ZDE
Průběžné pořadí ZDE

První závod Pro + Pro-Am

Společné klání tříd Pro a Pro-Am skončilo kvůli silnému dešti o pět minut dříve. První místo putovalo do rukou Alexi Auovi a Frederiku Schandorffovi. Posádka stáje Target Racing si připsala vítězství v rámci třídy Pro-Am. Celkovou druhou pozici zaznamenal vítěz třídy Pro Egor Orudzhev. Andrea Frassineti a Ignazio Zanon dojeli na třetím místě celkově a na druhé příčce v rámci klasifikace Pro-Am.

Boj o titul ve třídě Pro se protáhne až do posledního závodu. Amaury Bonduel totiž obsadil třetí příčku, přičemž Oliver Söderström s Largimem Alim zaznamenali sedmou pozici. Söderström a Ali sice zůstávají v čele průběžného pořadí, Bondudel ovšem stáhl svou ztrátu na rozdíl tří bodů.

Stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra musí s oslavami titulu počkat. Bronislav Formánek a Štefan Rosina totiž byli v hodnocení třídy Pro-Am klasifikováni jako devátí. Jejich náskok se ale zmenšil jen nepatrně. Roee Meyuhas s Renaudem Kuppensem totiž obsadili pouze sedmé místo. Formánek s Rosinou tak stále vedou s náskokem 11,5 bodu. To znamená, že česko-slovenské dvojici v pátek stačí dojet do sedmého místa.

Jáchym Galáš a Matěj Pavlíček obsadili ve třídě Pro 17. pozici.

Výsledky ZDE
Průběžné pořadí ZDE


Pátek 15. listopadu

Lamborghini Super Trofeo Europe (Jerez)

Druhý závod Pro + Pro-Am

Na závěr sezony triumfoval Egor Orudzhev. Druzí skončili Leonardo Caglioni s Enzem Géracim a jako třetí byl klasifikován Amaury Bonduel. Právě Francouz se mohl radovat nejvíce ze všech. Na poslední chvíli si totiž zajistil titul šampiona třídy Pro.

Jako lídři průběžného pořadí vstupovali do pátečního závodu Oliver Söderström a Largim Ali. Ti však vedli před Bonduelem o pouhé tři body a páteční sedmé místo k udržení tohoto náskoku nestačilo. Dvojice tak končí na celkové druhé příčce.

Ve třídě Pro-Am triumfovali Andrea Frassineti a Ignazio Zanon. Hlavním příběhem ale byli pro české fanoušky Bronislav Formánek a Štefan Rosina. Posádka stáje Mičánek Motorsport powered by Buggyra sice byla klasifikována na osmé pozici, i to jí ale stačilo k zisku titulu. Hlavní konkurenti česko-slovenské dvojice v boji o titul Renaud Kuppens a Roee Meyuhas totiž skončili na sedmé pozici. Dvojici týmu Boutsen VDS zkomplikovala závod kolize v úvodu, po které se Kuppens propadl na chvost.

Jáchym Galáš a Matěj Pavlíček skončili ve třídě Pro jako šestnáctí.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE

Druhý závod Am + LC

Piergiacomo Randazzo a Stephane Tribaudini potvrdili svůj titul ve třídě Am dalším vítězstvím. Druhé místo ze čtvrtečního klání zopakovali Andrzej a Adrian Lewandowští.

Radovat se mohl také Šota Abkhazava. Jezdec z Kazachstánu obsadil třetí příčku celkově, především ale vyhrál klasifikaci LC. Tím se stal letošním šampionem.

Abkhazavovi mohli před závodem sebrat titul pouze Paolo Biglieri a Petar Matić. Posádka stáje ASR ztrácela na Abkhazavu 8,5 bodu. V pátek ale dojela na druhé pozici ve třídě a současně na osmé pozici celkově. To vzhledem k Abkhazově triumfu nestačilo.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE

 


Sobota 16. listopadu

TCR World Tour (Macao)

První závod

Boj o titul letošního šampiona TCR World Tour se rozhdone až ve velkém finále. Prvnímu závodu v ulicích Macaa totiž kraloval Thed Björk. Švéd tak stáhl svou ztrátu na lídra Norberta Michelisze na pět bodů. Maďar obsadil druhou pozici. Obhájce titulu původně jezdil po dráze jako třetí za týmovým kolegou Mikelem Azconou, ten ho ale poté pustil před sebe.

Po přepuštění druhé pozice se Azcona musel bránit nátlaku ze strany Yanna Ehrlachera. Francouze ale za svými zády udržel a projel cílem jako třetí. Ehrlacher byl klasifikován na čtvrté příčce. Dvojice stále matematicky zůstává ve hře o titul. Oba jezdci shodně ztrácejí 26 bodů na lídra Michelisze. V nedělním závodě bude možné získat až 30 bodů.

Sobotní závod byl hned v úvodu přerušen červenou vlajkou. Vše začalo nepovedeným útokem Estebana Guerrieriho na Yanna Ehrlachera, po kterém oba jezdci vycestovali ven z dráhy. Guerrieri se poté snažil co nejrychleji zařadit zpátky do závodní stopy a zkřížil cestu Marcovi Buttimu. Došlo ke kontaktu, po kterém Guerrieriho vůz ucpal dráhu. To vyústilo v hromadnou kolizi.

O držiteli titulu mezi týmy je po sobotě jasno. Celkové prvenství si připisuje stáj Cyan Racing Lynk & Co.

Robert Huff, který v minulosti dokázal v Macau zaznamenat hned 11 vítězství, dorazil do cíle na šesté pozici.

Výsledky ZDE
Průběžné pořadí ZDE

 

FIA GT World Cup (Macao)

Kvalifikační závod

Raffaele Marciello vykročil za ziskem svého třetího triumfu v Macau. Ital sice startoval z pole position, v prvním kole ale krátce ztratil vedení ve prospěch Driese Vanthoora. Belgičan byl ovšem vzápětí široký v zatáčce Lisboa, díky čemuž se mohl vrátit do vedení Marciello. Vanthoor se poté držel na druhém místě se ztrátou zhruba jedné vteřiny. V závěru sice Marciella stahoval, nakonec ale projel cílem se ztrátou 666 tisícin sekundy a musel se spokojit se druhou pozicí.

Antonio Fuoco dorazil do cíle na třetí příčce. Ital o svém bronzovém výsledku rozhodl v úvodu, když předjel Mara Engela.

Výsledky ZDE

 

Světový pohár FIA v bajách (Baja Jordánsko)

Baja Jordánsko přinesla mezi automobily triumf Khalidu al-Jaflovi. Na druhém místě skončil Joao Ferreira a na třetím Joao Dias. Český jezdec Miroslav Zapletal obsadil čtvrtou pozici.

Mezi motorkáři kralovalm Mohammad al-Balooshi. Druhý skončil Abdullhalim al-Mogeera a třetí Abedalaziz al-Shebiani.FIA FR World Cup (Macao)

Kvalifikační závod

Kvalifikační závod patřil Ugovi Ugochukwuovi. Američan, který je součástí juniorského programu McLarenu, musel čelit konkurenci ze strany Olivera Götheho. Německý pilot si na Ugochukwua vyšlápl nejprve v úvodu a dotahoval se něj i v pozdější fázi. Pak ale přišel silný liják, který závod předčasně ukončil. Nejprve vyjel zpomalovací vůz, pak přišly červené vlajky. Pozdější pokus o restart nevyšel a závod byl dokončen za zpomalovacím vozem.

Za Ugochukwuem a Göthem skončil na třetí pozici Noel Léon. Podniku se účastní mimo jiné i Rintaro Sató, syn bývalého pilota F1 a současně dvojnásobného vítěze závodu 500 mil Indianapolis Takumy Satóa. Japonec obsadil v kvalifikačním závodě 16. příčku.

Výsledky ZDE

Nürburgring Langstrecken Serie (Nürburgring)

Závod

Posledními letošními vítězi Nürburgring Langstrecken Serie se stali Lucas Auer a Mikael Grenier s Mercedesem-AMG GT3. Druhé místo si připsala posádka Ayhancan Güven - Morris Schuring s Porsche 911 GT3 R. Marek Böckmann, Nico Bastian a Adam Christodoulou dostali díky bronzovému výsledku na stupně vítězů Aston Martin.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE

Keko Auto Show Slovakia Ring (Slovakia Ring)

Letošnímu ročníku Auto Show Slovakia Ring kraloval polský jezdec Grzegorz Grzyb se Škodou Fabia RS Rally2. Premiéra Petra Semeráda s vozem Toyota GR Yaris Rally2 skončila stříbrným výsledkem. Jezdec stáje Liqui Moly Racing porazil až v samotném závěru Richarda Gondu. Zkušený slovenský okruhový jezdec se musel spokojit se třetí pozicí, když na Semeráda ztratil pouhé tři desetiny.

Rakouský matador Manfred Stohl skončil pod stupni vítězů. Držitel šesti pódiových umístění ve WRC dosáhl s Citroënem C3 Rally2 na čtvrté místo.

Výsledky ZDE

 

Světové finále Lamborghini Super Trofeo (Jerez)

První závod Am + LC

V prvním závodě triumfoval mezi amatéry Renaud Kuppens, který do světového finále nastupuje bez svého parťáka Roeeho Meyuhase. Na druhé pozici skončil americký tandem Antony McIntosh - Glenn McGee. Na třetím místě dojeli evropští šampioni třídy Am Piergiacomo Randazzo a Stephane Tribaudini.

V kategorii LC triumfoval celkově jedenáctý Holger Harmsen. Druhé místo bral Jonathan Hirshberg a třetí skončil Alfredo Hernández Ortega.

Výsledky ZDE

První závod Pro + Pro-Am

Mezi profíky otevřel světové finále vítězně Hampus Ericsson. Švéda doprovodila na stupně vítězů francouzsko-americká dvojice Loris Cabirou a Bryson Morris, která brala stříbrný výsledek. Edgar Maloigne a Georgi Dimitrov skončili třetí.

Jáchym Galáš a Matěj Pavlíček zaznamenali ve třídě Pro 18. příčku. Bronislav Formánek a Štefan Rosina nenastoupili.

V Pro-Am triumfovali Anthony McIntosh a Brendon Leitch. Nate Stacy a Nicholas Persing byli klasifikováni jako druzí. Miloš Pavlović a Alessio Ruffini skončili na třetí pozici.

Výsledky ZDE

MS silničních motocyklů (Barcelona)

Sprint MotoGP

Francesco Bagnaia se ještě nevzdává. Mistr světa z posledních dvou let dosáhl při barcelonském sprintu na suverénní triumf. Na druhé pozici dorazil do cíle jeho týmový kolega Enea Bastianini. Ten o stříbrném výsledku rozhodl v posledním kole, kdy předjel lídra šampionátu Jorgeho Martína. Závodník Pramacu se sice musel spokojit se třetí pozicí, přesto je ale před nedělním závodem stále ve velmi dobré pozici. Jeho náskok před Francescem Bagnaiou totiž činí 19 bodů, což znamená, že mu při velké ceně stačí dojet do devátého místa.

Enea Bastianini mohl být spokojen i z hlediska boje o celkové třetí místo. Po sobotě se totiž na bronzovou pozici posouvá. Nyní má pět bodů k dobru před Marcem Márquezem. Šestinásobný šampion projel cílem až jako sedmý. Jezdci stáje Gresini uškodila kolize s Pedrem Acostou krátce po startu. Na tu ale mnohem více doplatil právě Acosta. Jezdec stáje Gas Gas přišel o přední kapotáž svého stroje, což ho donutilo odstoupit.

Aleix Espargaró nebyl při posledním sprintu své kariéry daleko od nejlepší trojice. Jezdec Aprilie obsadil čtvrté místo.

Výsledky ZDE
Průběžné pořadí ZDE


Neděle 17. listopadu

Motocyklová Velká cena Macaa (Macao)

Závod

Letošní motocyklová Velká cena Macaa se zapíše do historie jako neodjetá. Nedělní závod byl totiž kvůli dešti zrušen. Pořadatelé se ale rozhodli udělit trofeje nejlepší trojici z kvalifikace. Vítězem 56. ročníku se tak stává Davey Todd před Ernem Kostamem a Peterem Hickmanem.

Výsledky ZDE

 

TCR World Tour (Macao)

Druhý závod

Norbert Michelisz zůstává na trůnu TCR World Tour. Maďar dokončil nedělní závod, který nejprve odsunulo deštivé počasí a poté se konal na osychající trati, jako pátý. To mu k obhajobě titulu stačilo. Micheliszův hlavní rival Thed Björk obsadil osmé místo, přičemž zbývající dva aspiranti na zisk titulu Mikel Azcona s Yannem Ehrlacherem zaznamenali šestou, respektive desátou příčku.

Závod skončil historickým úspěchem stáje Goat Racing. Jezdci španělské stáje zariskovali se suchými pneumatikami, což se jim vyplatilo - zabrali kompletní stupně vítězů. Pro triumf si dojel Dušan Borković, druhý skončil Esteban Guerrieri a třetí Marco Butti.

Nedělní závod rozhodl nejenom o držiteli titulu v TCR World Tour, ale také o šampionovi TCR China, které v Macau světovou elitu doprovázelo. Zde se stal mistrem Martin Cao.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE

FIA GT World Cup (Macao)

Hlavní závod

Maro Engel se počtvrté stal vítězem světového poháru FIA GT v Macau. Němec navázal na triumfy z let 2014, 2015 a 2022. Tentokrát ale vystoupal na nejvyšší stupeň se štěstím.

V závodě, který se konal na mokré trati a jehož úvodních pět kol se uskuečnilo za zpomalovacím vozem, totiž Engel dostal penalizaci pěti sekund. Poslal do bariéry Driese Vanthoora, kterého tento incident vyřadil ze závodu. Ještě v předposledním kole se navíc Engel nacházel na třetí pozici za dvojicí Raffaele Marciello a Antonio Fuoco, která si to rozdávala o vítězství. Jejich souboj ale nakonec skončil kolizí. Marciello v předposledním kole nedobrzdil do zatáčky Lisboa, nabral zezadu Fuocovo ferrari a oba vozy vycestovaly ven z dráhy. To otevřelo Engelovi cestu za vítězstvím.

Závodníka Mercedesu doprovodilo na stupně vítězů duo z BMW. Druhý skončil Augusto Farfus, třetí Sheldon van der Linde. Antonio Fuoco nakonec dojel jako devátý. Raffaele Marciello sice závod nedokončil, byl však klasifikován jako osmnáctý.

Výsledky ZDE

FIA FR World Cup (Macao)

Hlavní závod

Ugo Ugochukwu si dojel pro vítězství i v hlavním závodě. Nejlepší trojice byla stejná jako o den dříve. Na druhé pozici skončil Oliver Göthe a na třetí Noel León.

Závod poznamenaly četné incidenty. Zpomalovací vůz vyjel na dráhu třikrát a jednou dokonce přišly ke slovu červené vlajky. O ty se postaral svou havárií James Wharton, kterému se nedokázali vyhnout Jett Bowling a Kai Daryanani. Závod byl za zpomalovacím vozem odstartován a také dokončen. V prvním případě byla příčinou vlhká trať po předchozím dešti, ve druhém havárie Mattii Colnaghiho.

Výsledky ZDE

MS silničních motocyklů (Barcelona)

Závod Moto3

Vítězství číslo 14. Také poslední závod sezony skončil triumfem letošního suveréna Davida Alonsa. Kolumbijec porazil o 147 tisícin Daniela Holgada, který se stal vicemistrem.

Jako třetí sice projel cílem Adrián Fernández, v cíli byl ale penalizován třemi sekundami za zkrácení dráhy. To Španěla odsunulo až na 11. příčku. Na stupně vítězů se díky tomu posunul Fernándezův krajan ze stáje Leopard Angel Piqueras.

Collin Veijer obsadil desáté místo. V konečném pořadí šampionátu ale Nizozemec končí třetí.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE


Závod Moto2

Letošní sezona Moto2 vyvrcholila duelem Aróna Caneta a Manuela Gonzáleze. Po startu se ujal vedení González, přičemž Canet se propadl až na 10. příčku. Vítěz kvalifikace ale nehodil flintu do žita. Brzy se zapojil zpět do boje o pódium a ve čtvrtém kole už byl v čele. V závěru na něj sice González dotíral, rozdílem pouhých 91 tisícin sekundy ale zvítězil letošní vicemistr Canet. González ale také mohl být spokojen. Barcelonské stříbro ho posunulo na konečné třetí místo.

Podobně vyhrocený boj probíhal o bronzový výsledek. Ten se týkal letošního šampiona Aje Ogury a také Dioga Moreiry. Nakonec byl šťastnější Brazilec, který udolal Oguru o 43 tisícin. V prostřední třídě vystoupal na stupně vítězů vůbec poprvé a současně si zajistil titul nováčka roku. Pro Oguru šlo o poslední start v Moto2. Od příštího roku pojede MotoGP za tým Trackhouse.

Povýšení do nejvyšší kategorie čeká příští rok také na Fermína Aldeguera (pojede za tým Gresini) a Somkjata Čantru (LCR). Aldeguer dokončil poslední závod jako devátý, Čantra obsadil desátou příčku. V šampionátu skončila dvojice na pátém, respektive dvanáctém místě.

Úspěšnou rozlučku se sezonou zažil Filip Salač. Český jezdec obsadil pátou příčku, která je jeho druhým nejlepším letošním výsledkem. V šampionátu se umístil jako šestnáctý.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE

Závod MotoGP

Jorge Martín je letošním šampionem MotoGP. I v nedělní velké ceně sice dominoval Francesco Bagnaia, Martínovi ale stačilo třetí místo k tomu, aby se stal šampionem. Bagnaiu, kterého sesazuje z trůnu po dvou letech, porazil o 10 bodů.

Na druhé pozici dorazil do cíle Marc Márquez. Šestinásobný šampion tak přece jen odchází z letošní sezony s celkovým třetím místem. Svým nedělním stříbrem totiž přeskočil Eneu Bastianiniho. Ten v neděli dojel sedmý a v šampionátu tak končí o šest bodů za Márquezem.

Pro Martína, Márqueze i Bastianiniho šlo v neděli o poslední závod v současných působištích. Martín se z Pramacu přesouvá do tovární Aprilie, Márquez od Gresiniho k fabrické Ducati a Bastianini přechází od Ducati ke stáji Tech3, kde bude sedlat KTM.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE

Světové finále Lamborghini Super Trofeo (Jerez)

Druhý závod Am + LC

Poslední závod světového finále skončil ve třídě Am vítězstvím Antonyho McIntoshe a Glenna McGeeho. Letošním šampionem se ale stal Renaud Kuppens, který si titul pojistil druhou pozicí. Na třetí příčce skončil v neděli Garrett Adams. Američan se posunul k bronzovému výsledku až po třicetisekundových penalizacích za předjíždění během fáze zpomalovacího vozu pro posádky Stephan Guerin - Laurent Hurgon a

V klasifikaci LC znovu triumfoval Holger Harmsen. Němec tím pádem bere i titul.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE


Druhý závod Pro + Pro-Am


Světovým šampionem Lamborghini Super Trofeo ve třídě Pro je Egor Orudzhev. Jezdec stáje ART-Line sice během závodu dostal penalizaci průjezdu boxy za ulitý start, poté mu ale nahrálo vyhlášení plné žluté fáze, díky kterému se mohl vrátit zpět do hry. Nakonec se mu podařilo zvítězit.

Orudzhev zakončil světové finále se stejným počtem bodů jako sobotní vítěz Hampus Ericsson. V Orudzhevův prospěch ale rozhodlo zajetí nejrychlejšího kola v nedělním závodě. Ericsson skončil v neděli čtvrtý. Kromě Orudzheva ho zdolali také stříbrný Amaury Bonduel a bronzové duo Loris Cabirou a Bryson Morris.

Ve třídě Pro-Am slaví titul Anthony McIntosh a Brendon Leitch. Posádka stáje Leipert v neděli navázala na sobotní vítězství.

Štefan Rosina a Bronislav Formánek byli klasifikováni na sedmé pozici ve třídě Pro-Am. Jáchym Galáš a Matěj Pavlíček skončili v Pro na 20. místě.

Výsledky ZDE
Konečné pořadí ZDE


Foto: FHO Racing

 

Autor

Dušan Bouzek

Motoristický novinář, který se specializuje na české a slovenské okruhové závodění a české jezdce. Intenzivně se věnuje zónovému mistrovství FIA CEZ, seriálům ESET Cup, TCR Eastern Europe i kartingu.